powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

15 NIEDZIELA ZWYKŁA - 10 LIPCA 2016 R.

  1. We wtorek, na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców ulic: Dominikańskiej i Zamkowej. Przypominamy jednocześnie o wpisywaniu swych intencji i wrzucaniu dowolnych ofiar do skrzyneczki przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  2. W sobotę o godz. 19.00 mieszkańcy Jeronik obchodzą święto swej patronki Matki Bożej z Góry Karmel.
  3. U ministrantów przed kościołem możemy nabyć nowe numery czasopism religijnych.
  4. Spotkanie Rodzin przyjmujących młodzież z zagranicy na ŚDM będzie dzisiaj (10 lipca) o godz. 12 w salce dominikańskiej.
  5. Spotkanie wolontariuszy ŚDM będzie w najbliższy piątek (15 lipca) o godz. 18.30 w salce dominikańskiej.
  6. Spotkanie młodzieży wyjeżdżającej na ŚDM do Krakowa będzie w najbliższą niedzielę (17 lipca) o godz. 12 w salce dominikańskiej.
  7. Młodzież, która zamawiała koszulki ŚDM-u, proszona jest o wpłacenie za nie należności na najbliższym spotkaniu.
  8. Caritas Archidiecezji Białostockiej zaprasza osoby z gminy Choroszcz powyżej 60 roku życia do udziału w bezpłatnym projekcie, w ramach którego nauczą się obsługi komputera oraz jak nie zostać oszukanym przez oszustów finansowych. W ramach szkolenia, wszystkich uczestników zaprosimy na pięciodniowy cykl szkoleń (6 godzin dziennie), podczas którego uczestnicy będą mieli zapewniony obiad i poczęstunek oraz w przypadku osób zamieszkujących w dużej odległości od miejsca szkolenia - transport. W trakcie szkoleń zapewnione zostaną komputery. Zapisy po Mszy lub w najbliższym tygodniu w kancelarii. Liczba miejsc ograniczona.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl