powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

12 niedziela zwykła
DZIEŃ JUBILEUSZY KAPŁAŃSKICH
19 czerwca 2016 r.

W dniu dzisiejszym świętujemy rocznice święceń naszych duszpasterzy kazania głosi znany dominikanin o. Wojciech Jędrzejewski z konwentu w Krakowie
  1. Dziś o godzinie 12,15 zostanie odprawiona uroczysta dziękczynna Msza święta koncelebrowana z udziałem naszych kapłanów. Natomiast po każdej Eucharystii przed kościołem wszyscy otrzymają od młodzieży pamiątkowe obrazki z wyszczególnionymi rocznicami świeceń księży z naszej parafii.
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Żółtek. Przypominamy o wpisywaniu intencji i wrzucaniu dowolnych ofiar do skrzyneczki przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  3. We czwartek o godz. 8.15 zapraszamy na Mszę Świętą dziękczynną na zakończenie roku szkolnego. Jest to również okazja o wyproszenie udanych i pięknych wakacji.
  4. Również we czwartek przypada Dzień Ojca. Zachęcamy do okazania wdzięczności swemu tacie i modlitwy w jego intencji.
  5. W piątek 24 czerwca o godz. 11.30 wyrusza z katedry 36 Piesza Pielgrzymka Różanostocka, Zachęcamy do udziału.
  6. W piątek przypada Uroczystość urodzin św. Jana Chrzciciela, Msze Święte z błogosławieństwem indywidualnym relikwiami św. Jana Chrzciciela o godz. 7.00 i 18.00. w sposób szczególny mieszkańcy ul. Białostockiej i części ul. Kościuszki polecać się będą opiece swego patrona św. Jana Chrzciciela na Eucharystii o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedziele świętujemy główny odpust naszej parafii Uroczystość Urodzin św. Jana Chrzciciela. Kazania odpustowe będzie głosić znany nam orionista ks. Marek Chrzanowski, kapłani i poeta. Będzie też można nabyć najnowszą jego książkę.
  8. Serdecznie zapraszamy na kolejne koncerty Festiwalu Cameralis et Sacralis. Trzeci koncert odbędzie się dziś po mszy o godzinie 18.00. Wystąpią Ewa Dębko - sopran, Zbigniew Dębko - baryton i Krzysztof Kiercul - fortepian. Za tydzień, o tej samej porze, odbędzie się koncert finałowy festiwalu. Wystąpi kwartet dęty blaszany Spec Brass z Bydgoszczy . Zapraszamy!
  9. W dniu dzisiejszym ministranci przed kościołem przeprowadzają zbiórkę do puszek na KUL i Centrum Pastoralno - Katechetyczne w Białymstoku.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl