powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna - 10 kwietnia 2016r.

Dziś przeżywamy 6 rocznice katastrofy smoleńskiej, a we środę Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej polecajmy w modlitwie ofiary tych tragedii narodowych i miejmy nadzieje na rychłe wyjaśnienie wszystkich okoliczności.
  1. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Ogrodnik. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji i wrzucaniu dowolnych ofiar do skrzyneczki przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  2. Zachęcamy do czwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu towarzyszenia Jezusowi, który czeka na nas i zapewnia: „Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążenie jesteście a Ja was pokrzepię”
  3. Informujemy z dużym wyprzedzeniem, by można było zaplanować. W sobotę 7 maja wyruszy tradycyjnie Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Z naszego kościoła wychodzimy o godz. 10.30. Pójdziemy sprawdzoną krótszą trasa długości 21km. Szlak jest bardzo malowniczy omija wszystkie ruchliwe drogi wiedzie traktem pieszym przez łąki i lasy. Zapraszamy mężczyzn, młodzieńców i chłopców do wspólnej wędrówki do Matki Bożej.
  4. U ministrantów, bądź w zakrystii można nabyć nowy numer miesięcznika Drogi Milosierdzia.
  5. Dziś przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary na Domowe Hospicjum dla Dzieci.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl