powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

III niedziela zwykła - 24.01.2016 r.

  1. Dziś z racji 4 niedzieli miesiąca tradycyjnie o godz. 17.15 konferencja duchowa i modlitwa różańcowa Kół Żywego Różańca, zapraszamy.
  2. Wiele osób prosiło w czasie kolędy o przypomnienie osobom korzystającym z parkingu na Błoniach Jana Pawła II, by wyjeżdżając na ulice Dominikańską stosowały się do znaku nakazującego skręt w prawo w ten sposób uniknie się niepotrzebnych korków, wiec i okazji do zdenerwowania. Wszak obok jest rondo, można wówczas bezkolizyjnie wyjechać w dowolnym kierunku. Właściwe postępowanie będzie z pewnością pięknym owocem uczestnictwa we Mszy Świętej.
  3. Obok parkingu na błoniach Jana Pawła II w miejscu zjazdu na łąkę jest wspaniały stok saneczkowy lub narciarski dla dzieci i młodzieży. Obok są schody do bezkolizyjnego wchodzenia na górkę i oczywiście miejsce na zaparkowanie aut. Ponieważ zaczęły się ferie zimowe i jest więcej wolnego czasu zapraszamy do korzystania z tego miejsca czynnego wypoczynku.
  4. W najbliższy wtorek na Msze Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 14 i 16. Zachęcamy do wpisywania swych intencji i udziału w liturgii.
  5. W każdy czwartek zachęcamy to nawiedzenia w ciągu dnia Pana Jezusa, który oczekuje nas obecny w Najświętszym Sakramencie.
  6. Bardzo szybko zbliżamy się do Święta Matki Bożej Gromnicznej kiedy to rozbiera się żłóbki i ustaje czas śpiewania kolęd. Dlatego w przyszłą niedziele o godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła, aby rozpocząć nowy zwyczaj „Pożegnanie z kolędami” – czyli, godzina wspólnego radosnego śpiewania kolęd i pastorałek.
  7. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i ofiary składane podczas kolędy. W tym tygodniu odwiedzamy: Poniedziałek: Po 16.00 - ul. Powstania Styczniowego bloki nr 6A i 14 Wtorek: Po 16.00 - ul. Pow. Styczniowego 8B, 18 i 20. Środa: Po 16.00 - ul. Powstania Styczniowego nr 16, 20A, 20B, 22 i 24. Czwartek: od 10.00 DPS, po 16.00 - Aleja Niepodległości bloki Nr 1, 1A, 2, Piątek: Po 16.00 - Aleja Niepodległości bloki Nr 1B, 1C, 1D Sobota: od godz. 9.00 miejscowość Żółtki.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl