powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

Święto Chrztu Pańskiego - 10.01.2016 r.

  1. We wtorek na Mszę Św. składkową do Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków nr 6A, 6B, 6C przy ul. Powstania Styczniowego. Prosimy o oprawę liturgiczną i wpisywanie swych intencji.
  2. Przypominamy o trwającej w każdy czwartek całodziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie i zachęcamy do uczestnictwa.
  3. W przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.30 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  4. Osoby przygotowujące się do Sakramentu Małżeństwa, informujemy, że dziś godz. 16.30 rozpoczynają w naszej parafii się katechezy przedmałżeńskie. Nie trzeba zapisywać się tylko przyjść na pierwsze spotkanie do Kaplicy Dominikańskiej i systematycznie uczestniczyć w następnych.
  5. Dziękujemy za życzliwość w czasie kolędy, okazywaną radość z wykonanych i planowanych prac, oraz ofiarność na te dzieła. W tym tygodniu kolędujemy: Poniedziałek: Po 16.00 ul. Białostocka, ul. Kościuszki / 3 ks. / Wtorek: Po 16.00 - Osiedle Jana Pawła II, czyli Gen. Berlinga, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, ul. Piłsudskiego ul. Żeromskiego /2 ks./ ul. Szpitalna /1ks/Środa: Po 16.00 ulice Mickiewicza, Karpińskiego i Leśna /3 ks./Czwartek: Po 16.00 - ul. Słoneczna i ul. Sienkiewicza pobliskie domy prywatne/2 ks. /ul. Słoneczna blok 28 i od 18.00 ul. Baczyńskiego/1 ks./ Piątek : Po 16.00 - ul. Sienkiewicza 27A / kl. I – III/, ul. Sienkiewicza nr 31, 27 i nr 27A /IV kl. / 1ks. ul. Sienkiewicza 29, 44 , 44A /1 ks./ Sobota: od 9.00 Łyski /3 ks. / i kolonie Kościuki i Szyszkowizna /1 ks./. Tradycyjnie prosimy o zatroszczenie się o pojazdy. Z porządkiem kolędy możemy zapoznać się przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
  6. U ministrantów przed kościołem można nabyć styczniowy numer miesięcznika Drogi Miłosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl