powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 3.01.2016r.

  1. Jutro z racji pierwszego poniedziałku miesiąca tradycyjnie o godz. 18.00 Msza Święta o rozwój życia duchowego parafii z uroczystym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Oprawę liturgiczna tworzy Akcja Katolicka. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian.
  2. We wtorek na Mszę Św. składkową do Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloku nr 6 przy ul. Powstania Styczniowego. Prosimy o oprawę liturgiczną i wpisywanie swych intencji.
  3. We środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W tym dniu ofiary z tacy tradycyjnie przeznaczone są na Misje. Tradycyjnie już na Eucharystię dziecięcą o godz. 12,15 przybędą Trzej Mędrcy ze Wschodu! Zapraszamy serdecznie wszystkich najmłodszych.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego jest to jednocześnie zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Dziękujmy Bogu za łaskę Chrztu Świętego i pamiętajmy o zobowiązaniach płynących z przyjęcia tego sakramentu dla ochrzczonych, ich rodziców i chrzestnych.
  5. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.30 spotkaniu klas II gimnazjum jako przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  6. Wszystkich narzeczonych informujemy że katechezy przedmałżeńskie z naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę 10 stycznia w Kaplicy Dominikańskiej nie trzeba zapisywać się tylko przybyć na pierwsze spotkanie.
  7. Dziękujemy za życzliwość, serdeczność i wszelkie ofiary materialne złożone podczas kolędy. W tym tygodniu kolędujemy: Poniedziałek: Po 16.00- Sienkiewicze /2 ks./ i / ul. Dominikańska /1 ks. / po 18.40 ul. Zamkowa /1 ks. / Wtorek: Po 16.00 - Zastawie I i ul. Zaczerlańska /2 ks./ Zastawie II i ul. Paca /1ks./ Czwartek: Po 16.00 Zastawie III i ul. Kruszewska /1 ks./ul. 3 - Maja, /1ks. / Rumiankowa, Chabrowa, Konwaliowa / 1 ks./ Piątek : Po 16.00 ul. Branickiego / 3 ks./ Sobota: Uwaga zmiana!!! od godz. 9.00 Ruszczany /1 ks. / od godz. 13.00 Jeroniki z blokiem stacji doświadczalnej/1 ks./ Oliszki /2 ks. /. Prosimy członków Rady Parafialnej bądź sołtysów o zatroszczenie się o pojazdy. Z porządkiem kolędy możemy zapoznać się w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl