powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Adwentu - 6.12.2015r.

Dzisiejsze ofiary z tacy przeznaczone będą na Białostocką Kurię Metropolitalną.
  1. Jutro o godz. 18.00 Msza Święta o rozwój życia duchowego z racji pierwszego poniedziałku. Zapraszamy na nią wszystkich parafian, za liturgię odpowiada wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
  2. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Msze święte o godz. 7.00, 9,30 i 18.00. Na godz. 18.00 zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków nr 2 i 4 przy ul. Słowackiego by polecać swe sprawy Miłosierdziu Bożemu. Następnie spotkanie Rady Duszpasterskiej, czyli przedstawicieli wszystkich wspólnot i stowarzyszeń, by zaplanować najbliższe wydarzenia w parafii.
  3. W przyszłą niedzielę rozpoczną się Rekolekcje Adwentowe. Prowadzić je będzie grupa sióstr zakonnych ze Zgromadzenia Jezusa Miłosiernego z Gorzowa Wielkopolskiego Tradycyjnie pierwszego dnia nie ma spowiedzi, słuchając Słowa Bożego robimy rachunek sumienia w poniedziałek i wtorek przyjedzie wielu spowiedników i każdy będzie mógł skorzystać z Sakramentu Pokuty. W niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
  4. Również w niedzielę bezpośrednio po Mszy Świętej Roratniej spotkanie Rady Parafialnej, w Kaplicy Dominikańskiej podsumowujące bieżący rok i wyznaczające nowe cele pracy.
  5. Pan organista w tym tygodniu z opłatkami odwiedzi rodziny według następującego porządku: Poniedziałek od godz. 15.00 ul. Mickiewicza, od godz. 19.00 Al. Niepodległości bloki nr 1, Wtorek od godz. 16.30 Osiedle Zielona Dolina, Środa od godz. 16.30 ul. Dominikańska, Zamkowa, od godz.19.00 ul. Sienkiewicza bloki, Czwartek od godz.16.00 Szkolna i Rynek 11-listopada, od 19.00 Al. Niepodległości blok nr 1A, Sobota od godz. 9.00 Łyski, od godz. 15.00 kol. Porosły, od godz.19.00 Al. Niepodległości blok nr 1 B i D. Niedziela za tydzień od godz. 14.00 Zastawie I, II i III, ul. Paca. Opłatki można również nabyć w przedsionku kościoła u pana organisty po każdej Mszy Świętej. Na prośbę parafian, od tej niedzieli, dostępne są również opłatki bezglutenowe.
  6. W bocznej nawie kościoła możemy zaopatrzyć się w świece Caritas na stół wigilijny dzięki którym możemy wesprzeć na święta najuboższych. Natomiast u ministrantów, bądź w zakrystii można nabyć świąteczny numer czasopisma Drogi Miłosierdzia i Miłujcie się.
  7. Woluntariusze z Rycerstwa Niepokalanej zbierają dziś przed kościołem ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl