powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna - 10 maja 2015r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: dorosłych codziennie o godz. 17.30, młodzież w dni powszednie o godz.18.45, zaś dzieci na szczególne nabożeństwo dla nich we czwartki o godz. 17.30.
  2. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Rogówka z koloniami i Majątku Rogowo. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  3. W tym tygodniu odbędą się dwie Msze Święte patronalne. We środę o godz.18.00 mieszkańcy bloków nr 6, 6a, 6b, 6c przy ul Powstania Styczniowego polecają się opiece Matki Bożej Fatimskiej. Zaś w piątek o godz. 19.00 mieszkańcy Zastawia I, II i III uczczą swego patrona Św. Izydora.
  4. W piątek po nabożeństwie majowym dla dorosłych rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego za udział w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  5. W sobotę przypada Święto św. Andrzeja Boboli Męczennika Patrona Polski. Ponieważ posiadamy relikwiarz tego wielkiego męczennika wiec po Eucharystii będzie możliwość otrzymania błogosławieństwa relikwiami świętego.
  6. W następną niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ofiary z tacy będą przeznaczone na potrzeby światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
  7. Na naszej stronie są już zdjęcia z Pieszej Pielgrzymki Mężczyzn do Krypna.
  8. Przed kościołem możemy nabyć nowy numer czasopisma Drogi Miłosierdzia. Zaś na błoniach Jana Pawła II stoi Ambulans Honorowych Krwiodawców w którym można ofiarować krew.
  9. W związku z apelem Papieża Franciszka oraz Konferencji Episkopatu Polski o pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu, dziś przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na ten cel.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl