powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

V niedziela Wielkiego Postu - 22.III.2015r.

  1. Kończą się tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne dziękujemy wszystkim, którzy o nie zadbali; dziękujemy Ojcu rekolekcjoniście, kapłanom posługującym w konfesjonałach, wszystkim grupom wokalnym, panu organiście i panu kościelnemu, osobom z różnych wspólnot, które wykonywały czytania i modlitwę wiernych oraz paniom, które posługiwały w kuchni. W sposób szczególny dziękujemy nauczycielom towarzyszącym swoim wychowankom na rekolekcjach dziecięcych i młodzieżowych.
  2. We wtorek na Mszę Świętą do Miłosierdzia Bożego oprócz czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców Żółtek. Pamiętajmy o wcześniejszym wypisywaniu swych intencji bowiem jest to Msza Święta składkowa.
  3. We środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest to jednocześnie Dzień Świętości Życia. Msze Święte o godz. 7.00, 9,30 i 18.00
  4. Pragniemy, by również chorzy parafianie przygotowali się godnie, do Świąt Zmartwychwstania, dlatego w najbliższą sobotę w godzinach od 13.00 do 15.00 będziemy odwiedzać osoby chore i w podeszłym wieku, prosimy o zgłaszanie adresów do kancelarii parafialnej.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej - poświecenie palm na każdej Mszy Świętej - uroczyste o godz. 12.15 z udziałem najmłodszych, odbędzie się przed kościołem. Zachęcamy, aby wszystkie dzieci przyniosły palmy na tę godzinę. Natomiast młodzież oazowa będzie oferować przed kościołem oryginalne przystrojone żywe gałązki palmowe. Pamiętajmy, że jest to forma wsparcia materialnego na rekolekcje wakacyjne tej aktywnej i wartościowej młodzieży.
  6. Tradycyjnie już w Niedzielę Palmową o godz. 15.00 odbędzie Parafialna Droga Krzyżowa tym razem w miejscowości Łyski. Trasa jest ciekawa serdecznie wszystkich zapraszamy, bowiem jest to doskonała okazja poznawania poszczególnych wsi naszej parafii. Dla osób, które nie maja własnych aut zostanie podstawiony autokar. Wyjazd o godz. 14.30. Koszt przejazdu w obie strony 5 zł. Proszę zapisywać się i odbierać bilety w kancelarii parafialnej.
  7. Stowarzyszenie Matki Bożej Królowej Pokoju i Pojednania zaprasza na tygodniową pielgrzymkę do Medjugorie. Opiekunem duchowym będzie ks. Marek. Wyjazd z Choroszczy w sobotę 11 kwietnia, czyli tydzień po Wielkanocy powrót w następną sobotę 18 kwietnia. Koszt 1 300zł, bliższe informacje i zapisy u ks. Marka
  8. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa: KŻR z Barszczewa 100zł, Ruszczany - 145zł, Rogówek – 130zł, Koło Emerytów i Rencistów nr 15 – 100zl, Kościół Domowy – 100zł, oraz wszystkie anonimowe składane osobiście do skarbony za ławkami.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl