powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

VI niedziela zwykła - 15.II.2015r.

Dzisiaj przedstawiciel AWSD głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na seminarium
  1. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia zapraszamy mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 20A, 20B i 24 z czynnym zaangażowaniem w liturgii, zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  2. W najbliższą środę popielcową wkraczamy w Wielki Post czas nawrócenia i pokuty. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o 7.00, 9.30, 11.00 i 18.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post - nie ma dyspensy.
  3. W dniu dzisiejszym rozpoczyna się 47 tydzień modlitw o trzeźwość narodu z tej racji w naszej parafii od piątku do niedzieli będą odbywały się Rekolekcje Trzeźwościowe. W tym roku prowadzi je kapucyn ojciec Piotr Hejno z Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości w Zakroczymiu. Rekolekcje rozpoczną się w piątek o godz. 17.30 Drogą Krzyżową, w sobotę Nabożeństwem Różańcowym, zaś w niedziele Nabożeństwem Gorzkich Żali, następnie każdego dnia odbędzie się Msza Święta ze specjalną nauką. Bardzo serdecznie zapraszamy jak najliczniejsze grono parafian na te dodatkowe rekolekcje wielkopostne. Wszyscy starajmy się jednoczyć w modlitwie świadomi, że alkohol jest przyczyną cierpień wielu rodzin w naszej parafii.
  4. Centrum Kultury w Choroszczy i Towarzystwo Przyjaciół Choroszczy zapraszają miłośników historii, regionu i barwnych rozmów na debatę poświęconą wyzwoleniu Choroszczy w 1919 roku oraz związanymi z nimi wątkami historii. Mile widziane będą głosy z publiczności i wspomnienia o POW-iakach, legionistach i żołnierzach armii ochotniczej. Początek w najbliższą sobotę o godz. 17:00 w auli na I piętrze Centrum Kultury. Wstęp wolny!
  5. Do nabycia u ministrantów czasopisma Drogi miłosierdzia i Miłujcie się.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl