powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

III niedziela zwykła 25.I.2015 r.

Dziś gościmy w naszej parafii panią Patrycję Hurlak, reżysera i znaną aktorkę . Ponieważ coraz częściej reklamuje się praktyki ezoteryczne i wizyty u wróżek pani Patrycja złoży świadectwo dokąd prowadzą takie kontakty.
  1. Wiele osób prosiło o przypomnienie osobom korzystającym z parkingu na Błoniach Jana Pawła II by wyjeżdżając na ulice Dominikańską stosowały się do znaku nakazującego skręt w prawo w ten sposób uniknie się niepotrzebnych korków, wiec i okazji do zdenerwowania. Wszak obok jest rondo, można wówczas bezkolizyjnie wyjechać w dowolnym kierunku. Właściwe postępowanie będzie z pewnością pięknym owocem uczestnictwa we Mszy Świętej.
  2. W najbliższy wtorek na Msze Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 8, 8A i 8B. Zachęcamy do wpisywania swych intencji i udziału w liturgii.
  3. We środę imieniny obchodzi ks. Tomasz. Pamiętajmy w modlitwach o dostojnym solenizancie.
  4. We czwartek zachęcamy to nawiedzenia w ciągu dnia Pana Jezusa, który oczekuje nas obecny w Najświętszym Sakramencie.
  5. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i ofiary składane podczas kolędy. W tym tygodniu kolędujemy: Poniedziałek po 16.00 ul. Pow. Styczniowego nr 6, ul. Szkolna i ks. Pieściuka. Wtorek: ul. Pow. Styczniowego nr 6B, 6C, 8, 8A. Środa: ul. Pow. Styczniowego nr 6A i 14. Czwartek: ul. Pow. Styczniowego 8B, 18 i 20. Piątek: ul. Powstania Styczniowego nr 16, 20A dom 20B, 22 i 24. Sobota: od godz. 9.00 miejscowość Barszczewo z koloniami.
  6. W przyszłą niedzielę będzie można oddawać krew, w ambulansie od godz. 9. 00 do 13.00.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl