powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM - 4.01.2015 r.

  1. Jutro z racji pierwszego poniedziałku miesiąca tradycyjnie o godz. 18.00 Msza Święta o rozwój życia duchowego parafii z uroczystym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Oprawę liturgiczna tworzy Akcja Katolicka. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę. W tym dniu ofiary z tacy tradycyjnie przeznaczone są na Misje. Tradycyjnie już na Eucharystię dziecięcą o godz. 12,15 przybędą Trzej Mędrcy ze Wschodu! Zapraszamy serdecznie wszystkich najmłodszych.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego jest to jednocześnie zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Dziękujmy Bogu za łaskę Chrztu Świętego i pamiętajmy o zobowiązaniach płynących z przyjęcia tego sakramentu dla ochrzczonych, ich rodziców i chrzestnych.
  4. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.30 spotkaniu klas II gimnazjum z rodzicami jako przygotowanie do sakramentu bierzmowania.
  5. Wszystkich narzeczonych informujemy że katechezy przedmałżeńskie z naszej parafii rozpoczną się za dwa tygodnie w niedzielę 18 stycznia w Kaplicy Dominikańskiej nie trzeba zapisywać się tylko przybyć na pierwsze spotkanie.
  6. Dziękujemy za życzliwość, serdeczność i wszelkie ofiary materialne złożone podczas kolędy. W tym tygodniu kolędujemy: PONIEDZIAŁEK: od 16.00 kol. Porosły /2ks./ ul. Ogrodowa /1ks./ po 18.30 - Rynek 11 listopada /1ks./ ŚRODA: Po 16.00 - /Zastawie I /2 ks./ i Zastawie II /1ks./ CZWARTEK: ul. 3 - Maja, /1ks. / Rumiankowa, Chabrowa, Konwaliowa / 1 ks./ Zastawie III i ul. Kruszewska /1 ks./ PIĄTEK: Po 16.00 - ul. Piaskowa, ul. Kościukowska, Kol. Gaj i sąsiednie nowe ulice /3 ks./ SOBOTA UWAGA!!! od 13.00 Aleja Niepodległości - domy prywatne i ulice: Wojska Polskiego, Armii Krajowej i Batalionów Chłopskich, Sarosieka, /2ks./ ul. Wodociągowa, Wędkarska, Spławikowa i Rybacka /1 ks./ Prosimy członków Rady Parafialnej bądź sołtysów o zatroszczenie się o pojazdy. Z porządkiem kolędy możemy zapoznać się w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
  7. U ministrantów przed kościołem można nabyć noworoczne numery prasy katolickiej.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl