powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA - 28.12.2014r.

  1. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Jezusa Miłosiernego, zapraszamy szczególnie mieszkańców bloku nr 6 i 8 ul Słowackiego.
  2. We środę, czyli na Sylwestra po Mszy Św. o godz.18.00 modlimy się w intencji dziękczynnej za łaski minionego roku. Starajmy się być wdzięczni Panu Bogu i przybywając licznie na tę Eucharystię.
  3. We czwartek rozpoczynamy Nowy Rok jest to w kalendarzu kościelnym Uroczystość Świetlej Bożej Rodzicielki jest to święto nakazane stąd obowiązek katolika uczestniczenie we Mszy świętej. Zachęcamy do rozpoczęcia Nowego Roku z Panem Bogiem Mszą Świętą Kwadrans po północy, bowiem wcześniej można oglądać fajerwerki i złożyć sobie nawzajem życzenia. W ciągu dnia Msze Święte jak w każdą niedzielę – ale nie będzie o godz. 8.00 rano. Czyli pierwsza o godz. 9.30 Jest to jednoczenie dzień modlitw o pokój. Można zyskać odpust zupełny za odmówienie lub odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i I niedziela miesiąca. KŻR modlą się wspólnie w przyszłą niedzielę o godz. 12.15
  5. W najbliższą sobotę mieszkańcy ulicy Słonecznej i domów prywatnych przy ulicy Sienkiewicza przyniosą do kościoła figurę Matki Bożej Fatimskiej, by podziękować za łaskę nawiedzeni przez Matkę Bożą ich rodzin w znaku tej figury. Natomiast osoby zamieszkałe w blokach nr 27, 27a, 29, 31, 44, 44a przy ul. Sienkiewicza oraz w mieszkaniach na terenie szpitala odbiorą figurę do swych domów na te indywidualne rekolekcje.
  6. Dziękujemy za ogromną życzliwość podczas tegorocznej kolędy i złożone ofiary. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkich hojnym błogosławieństwem. W tym tygodniu kolędujemy: PONIEDZIAŁEK od 9.00: Rogówek z koloniami i Majątek Rogowo, /1 ks./, Gajowniki /1 ks./ Ogrodniki /1 ks./ i Kościuki wieś /1 ks./, WTOREK: Po 16.00 Sienkiewicze /2 ks./ i / ul. Dominikańska /1 ks. / po 18.30 ul. Zamkowa /1 ks. / ŚRODA od 9.00 Zawady i Topilec z koloniami /2 ks./ Zaczerlany z koloniami /2 ks./ SOBOTA : od 9.00 - kol. Dzikie /1ks./ kol. Żółtki i cześć wsi Dzikie /1ks./ pozostała cześć miejscowości Dzikie / 1ks./ ul. Warszawska czyli dawne Nowosiółki od B-stoku i w lesie /1ks. Prosimy członków Rady Parafialnej bądź sołtysów o zatroszczenie się o pojazdy. Z porządkiem kolędy możemy zapoznać się w przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
  7. W przyszłą niedzielę odbędzie się pobieranie krwi w ambulansie przy klubie Krwiodawców od godz.9 do 13. Serdecznie zapraszamy.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl