powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

31 Niedziela Zwykła - 2.11.2014 r.

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  1. Jutro z racji pierwszego poniedziałku miesiąca modlimy się o godz. 18.00 w intencji o rozkrzewienie wiary w naszej parafii. Zapraszamy serdecznie wszystkich oprawę liturgiczna zapewnia Apostolstwo Dobrej Śmierci.
  2. Młodzież naszej parafii wybiera się dziś na wieczorną modlitwę na cmentarzu. Dlatego zachęcamy wszystkich młodych do zabrania zniczy i spotkania o godz. 19.00 przy kościele.
  3. Przyjmujemy jeszcze ofiary na wypominki - nabożeństwa wspominkowe będą odprawiane od poniedziałku do czwartku o godz. 17.15 zaś o godz.18.00 w intencji osób przypomnianych będzie sprawowana ofiara Mszy Świętej z nieszporami żałobnymi.
  4. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Jezusa Miłosiernego, zapraszamy szczególnie mieszkańców domów prywatnych na osiedlu Zielona Dolina, czyli ulice: Wodociągowa, Wędkarska, Spławikowa i Rybacka. Bardzo prosimy o włączanie się do liturgii i wpisywanie swych intencji.
  5. W piątek Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała serdecznie zaprasza wszystkie osoby, którym nie są obojętne losy Ojczyzny, na wieczornicę z okazji Święta Niepodległości. Ta doniosła, patriotyczna uroczystość odbędzie się 7 listopada 2014r. o godzinie 19.00 w budynku gimnazjum w Choroszczy. W tym roku zaprosiliśmy do wspólnego świętowania rodaków mieszkających w Wilnie. Razem przeżyjemy wzruszające chwile. Serdecznie zapraszamy.
  6. Również w piątek o godz. 18.00 rozpoczyna się w Bazylice Metropolitarnej w Białymstoku Nowenna Opieki N.M.P. Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia.
  7. W sobotę o godz. 18.00 mieszkańcy bloków nr 20, 22, 24 i 20A przy ulicy Powstania Styczniowego przyniosą do kościoła figurę Matki Bożej Fatimskiej aby podziękować za łaskę nawiedzenia. Natomiast patafianie zamieszkali w domach prywatnych przy ul. Sienkiewicza i ul. Słonecznej wraz z blikiem nr 28 po Mszy Świętej zabiorą Matkę Bożą do swych domów aby przeżyć ten szczególny czas.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10.00 spotkanie kl. II gimnazjum i rodziców w ramach przygotowania do bierzmowania.
  9. Również w następną niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy do remizy OSP w Choroszczy na I Wieczór Pieśni i Piosenki Patriotycznej pt ."Śpiewać każdy może" czyli spotkanie pełne wspólnego śpiewana, będą rozdane śpiewniki. Wieczór przygotowują i herbatą poczęstują członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  10. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na kościoły prześladowane.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl