powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne25 Niedziela Zwykła - 21.09.2014 r.

Odpust Św. Kandyda męczennika
Kaznodzieją jest ks. Leszek Mielechowicz, Wiceoficjał Sadu Biskupiego, który przez ostatnie 10 lat posługiwał duszpastersko w Kalifornii.
  1. Bardzo prosimy o zabieranie z plebanii, najlepiej w dniu dzisiejszym koszów i tac pozostawionych po Święcie Dziękczynienia.
  2. Dziś przed kościołem będzie można nabyć Album Jubileuszowy o naszej parafii w którym zamieszczono blisko 800 zdjęć z przeszłości i współczesnego życia naszej wspólnoty parafialnej. Na co dzień album jest do nabycia w kancelarii parafialnej.
  3. We wtorek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. patronalna. Mieszkańcy ulic: Branickiego i Szkolnej będą polecać się Bogu za pośrednictwem Św. Ojca Pio.
  4. Również we wtorek po wieczornej Eucharystii zapraszamy do Kaplicy Dominikańskiej przedstawicieli wszystkich wspólnot i stowarzyszeń naszej parafii na spotkanie Rady Duszpasterskiej w związku ze zbliżającym się Rekolekcjami Eucharystycznymi. Obecność obowiązkowa.
  5. Zapraszamy do nawiedzania naszego kościoła we czwartki, kiedy to Pan Jezus w sposób szczególny czeka na nas przez cały dzień i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Mt 11,28
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 poświecenie plecaków i przyborów szkolnych uczniom pierwszych klas i wszystkim chętnym dzieciom.
  7. Również w następną niedzielę po raz szósty organizowana jest ogólnoświatowa modlitwa Rozniecić Iskrę Miłosierdzia Bożego - Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast. Od 3 lat również nasze miasto włącza się do tej modlitwy. W Choroszczy będą dwa miejsca modlitwy: przy Krzyżu na placu Brodowicza i obok Rynku 11 listopada.
  8. Ponieważ wiele osób odchodzi z tego świata bez sakramentów, dlatego przypominamy rodzinom, że jest to bardzo poważne zaniedbanie duchowe. Wychodząc na przeciw osobom chorym i w podeszłym wieku, staramy się objąć systematyczną opieką duszpasterską wszystkich obłożnie chorych naszej parafii, chcemy ich odwiedzać w każdy pierwszy piątek miesiąca. Prosimy o dostarczanie do kancelarii adresów osób, które pragną dołączyć do chorych, odwiedzanych w minionych latach.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl