powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

24 Niedziela Zwykła - 14.09.2014r.

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  1. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 odbędzie się zbiórka całej służby liturgicznej. Zapraszamy wszystkich ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa! Jednocześnie zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych chłopaków do służby przy ołtarzu w różnym wieku z wszelkich szkół.
  2. We wtorek Msza Świętą składkowa do Miłosierdzia Bożego, na którą zapraszamy szczególnie mieszkańców ulicy Szkolnej i Rynku 11 listopada. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  3. We środę 17 września – przypada tragiczna 75 rocznica agresji sowieckiej na naszą Ojczyznę, modlimy się w tym dniu o błogosławieństwo Boże dla Polski i o pokój na świecie.
  4. We czwartek przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust Św. Kandyda. Wskrzeszony po około stu letniej przerwie. Kaznodzieją będzie ks. Leszek Mielechowicz, Wiceoficjał Sadu Biskupiego.
  6. Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie uczniów klas III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do uroczystości I Komunii Świętej. Natomiast spotkania klas II rozpoczną się od II niedzieli października.
  7. Pan Łukasz, nasz organista, ogłasza nabór do Chóru Parafialnego, którego próby odbywają się we wtorki o godz. 19.00, do Chórku Dziecięcego, który ma swoje spotkania we czwartki o 17.00 i do Scholi Gregoriańskiej Świętego Dominika. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z panem organista.
  8. Na naszej stronie internetowej można obejrzeć wiele zdjęć z Pieszej Pielgrzymki naszych parafian do Krypna. W tym roku grupa liczyła ponad 400 osób.
  9. Za tydzień przed kościołem będzie można nabyć Album Jubileuszowy o naszej parafii w którym zamieszczono blisko 800 zdjęć z przeszłości i współczesnego życia naszej wspólnoty parafialnej. Jest to doskonały prezent dla osób które wywodzą się z ziemi choroszczańskiej. Na co dzień album jest do nabycia w kancelarii parafialnej.
  10. Dziś przed kościołem ministranci zbierają ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku. Można również u nich nabyć czasopisma religijne.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl