powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 12 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Klara, Lech, Julian

Ogłoszenia parafialne

20 Niedziela Zwykła - 17.08.2014r.

  1. W tym tygodniu odbędą się dwie Msze Święte patronalne. Jutro o godz. 18.00 św. Jacka swego niebieskiego opiekuna uczczą mieszkańcy ulic: Wodociągowej, Wędkarskiej, Spławikowej i Rybackiej. zaś w piątek ul. 3-go Maja i domy prywatne na osiedlu Wichrowe Wzgórza czcić będą Św. Różę z Limy, której obraz wisi w nawie głównej.
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców ul. Piaskowej. Zachęcamy do czynnego udziału i wpisywania intencji.
  3. Przypominamy o czwartkowej całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu i zachęcamy do nawiedzania świątyni.
  4. W najbliższą sobotę w godz. od 10 do 15.00 odbędzie się w naszej parafii Diecezjalny Dzień Skupienia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Program jest bardzo bogaty; początek o godz. 10.00 Godzinkami do Matki Bożej Bolesnej, następnie medytacja przed Najświętszym Sakramentem, Różaniec, o godz. 12.00 Msza Święta po niej posiłek na Błoniach Jana Pawła II i Godzina Świadectw. Szczegóły na plakatach w przedsionku kościoła. Dzień skupienia będzie prowadził Misjonarz Świętej Rodziny ks. Antoni Żebrowski. Apostolstwo Dobrej śmierdzi liczy w Polsce 400 tysięcy członków. W najbliższą niedzielę ks. Antoni będzie głosił w naszej parafii Słowo Boże wiec dowiemy się więcej o działalności i celach tej religijnej wspólnoty.
  5. Również w sobotę o godz. 18,00 Stowarzyszenie Klubu Abstynenta Wolność zaprasza na Mszę Świętą z racji XXI rocznicy powstania tego klubu w naszym mieście. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie uczestników tegorocznej pielgrzymki parafialnej do Jordanii i Ziemi Świętej. O godz. 18.00 pątnicy wezmą udział w parafialnej Mszy Świętej i przygotują oprawę liturgiczną.
  7. Caritas Archidiecezji Białostockiej już po raz IV prowadzi akcję „Tornister pełen uśmiechów”. Akcja polega na przygotowaniu wyprawek szkolnych dzieciom, których rodziny znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Ważne jest, aby artykuły były nowe i estetyczne, by obdarowane dzieci poczuły prawdziwą radość i zachętę do pracy w nowym roku szkolnym. Nasza parafia otrzymała 10 tornistrów mamy nadzieję, że bardzo szybko znajdą się dobrzy ludzie, którzy pomogą dzieciom. Tornistry są do odebrania w kancelarii parafialnej. Do przyszłej niedzieli trzeba je napełnić, byśmy mogli przekazać je do Białostockiego Caritasu.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl