powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

18 Niedziela Zwykła 3.08.2014

Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na KUL i Centrum Formacji Pastoralnej
  1. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Alei Niepodległości, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich i Sarosieka. Zachęcamy do czynnego udziału i wpisywania intencji.
  2. We środę przypada Święto Przemienienia Pana Jezusa na Górze Tabor. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 9.30 bądź 18.00.
  3. W piątek obchodzimy wspomnienie świętego Dominika o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza święta patronalna za żywych i zmarłych mieszkańcy ul. Dominikańskiej i Zamkowej.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust Św. Dominika w tym roku kaznodzieją będzie wykładowca homiletyki w WSD w Drohiczynie ks. Dariusz Kujawa.
  5. W tym tygodniu planujemy zakończyć prace przy ogrodzeniu i oświetleniu przebudowanych Błoni Jana Pawła II. W przyszłą niedzielę teren ten zostanie poświecony. Bardzo prosimy przy parkowaniu aut uwzględniać miejsca zaznaczone linami na polbruku, by można było bezkolizyjnie parkować i w dowolnym momencie wyjeżdżać.
  6. Stowarzyszenie Honorowych Krwiodawców i informuje, że potrzebna krew dla Sylwii chorej na nowotwór. Krew można oddać dziś w klubie Krwiodawców od godz. 9 do 13 serdecznie zapraszamy.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl