powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

17 NIEDZIELA ZWYKŁA 27 LIPCA 2014 R.

  1. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców ulicy 3 - maja oraz ulic: Chabrowej, Rumiankowej i Konwaliowej na osiedlu Wichrowe Wzgórza. Zachęcamy do czynnego udziału i wpisywania intencji.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i 1 sobota miesiąca.
  3. W sobotę Odpust Matki Bożej Anielskiej. Kazania głosi nasz parafianin ks. Zbigniew Gołaszewski z zakonu Kamilianów posługujący w Gliwicach. Msze Święte będą o godz. 7.00, 9,30 i 18.00. Przez cały dzień można uzyskać odpust zupełny tzw. ”Porciunkuli”. Warunki uzyskania odpustu to pobożne nawiedzenie kościoła i odmówienie w nim: Ojcze Nasz i Wierze w Boga, stan łaski, przystąpienie do Komunii św. wykluczenie przywiązania do grzechu oraz modlitwa w intencji Ojca Świętego. Jak co roku będą przyjmowane ofiary na Msze św. składkowe przy ołtarzu Matki Bożej Anielskiej. O godz. 18.00 mieszkańcy ul. Mickiewicza i ks. Pieściuka będą polecać się swej patronce Matce Bożej Anielskiej.
  4. Za tydzień na zakończenie Mszy Świętej o godz. 9,30 z racji pierwszej niedzieli miesiąca odbędzie się procesja eucharystyczna.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy przeznaczone będą na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl