powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

16 NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 LIPCA 2014 R.

  1. W tym tygodniu mieszkańcy trzech rejonów naszej parafii obchodzą święte patronalne. We wtorek o godz. 18.00 mieszkańcy ulic: Akacjowej, Świerkowej, Klonowej, Brzozowej i Sportowej uczczą św. Marii Magdalenę. W piątek o godz. 19.00 Zaczerlany z koloniami polecać się będą opiece św. Krzysztofa. Natomiast w sobotę św. Annę matkę NMP uczczą mieszkańcy Gajownik.
  2. Pan Jezus zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Skorzystajmy z tego spotkania we czwartek, kiedy Zbawiciel czeka na nas w Najświętszym Sakramencie.
  3. W piątek przypada wspomnienie Św. Krzysztofa. Wszystkich, którzy korzystają z różnorakich środków lokomocji np. rowery, skutery, motocykle i wszelakie auta, prosimy, aby je zaparkowali na Błoniach Jana Pawła II tam po Mszy Św. o godz. 18.00 zostaną poświecone wszelkie pojazdy, aby kolejny rok służyły nam bezpiecznie.
  4. W sobotę przypada wspomnienie liturgiczne Joachima i Anny dziadków Pana Jezusa, warto w tym dniu polecić opiece swe babcie i dziadków.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl