powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Wniebowstąpienie Pańskie - 1 czerwca 2014 r.

 1. Tradycyjnie nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.
 2. Jutro z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą o rozwój życia duchowego w naszej parafii. W tym miesiącu Eucharystię zamówili Strażnicy Eucharystii.
 3. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców ul. Białostockiej. Zachęcamy do czynnego włączania się do liturgii i wpisywania swych intencji.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek dlatego Nieszpory Eucharystyczne o godz. 18.00. Pamiętajmy również o I piątku i I sobocie miesiąca.
 5. W sobotę mieszkańcy Ruszczan uczczą swą patronkę św. Jadwigę Królową podczas Mszy Świętej patronalnej o godz. 19.00
 6. W sobotę przypada wigilia Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Dlatego o godz. 21.00 rozpocznie się w naszym kościele godzinne czuwanie modlitewne. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy o odnowienie Darów Ducha Świętego.
 7. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.
 8. Zachęcamy do obejrzenia zakresu prac prowadzonych na Błoniach Jana Pawła II. Podczas robót okazało się, że w wielu miejscach grunt jest niestabilny i trzeba było wkopywać się na bardzo duże głębokości, oraz stosować dywany z włókniny. Powiększa to koszty prowadzonych prac, ale wierzymy że wspólnymi siłami uda się je wykonać. Dlatego serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel na tacę i w kancelarii parafialnej.
 9. Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Skała organizuje w przyszłą sobotę 2 dniowy wyjazd do Wilna połączony ze spotkanie z weteranami AK zrzeszonymi w Domu Polskim. Zwiedzimy stare miasto, nawiedzimy cmentarz na Rossie i miejsce kaźni rodaków w Ponarach. Koszt 220 zł. Zapisy pod nr telefonu podanym w kruchcie kościoła oraz na stronie stowarzyszenia.
 10. Przed kościołem u ministrantów są nowe numery czasopism religijnych. Zaś w ambulansie pobieranie krwi jak zwykle godz. od 9 do 13.
 11. Tak jak w całej Polsce również i u nas przed kościołem członkowie Akcji Katolickiej zbierają ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl