powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna 4 maja 2014r.

  1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe: dorosłych codziennie o godz. 17.30, dzieci we czwartki będą śpiewać własną litanię do Matki Bożej. Młodzież zaś zapraszamy w dni powszednie o godz.18.45
  2. W dniu jutrzejszym z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą o rozwój życia duchowego w naszej parafii. W tym miesiącu Eucharystię zamówiło Rycerstwo Niepokalanej.
  3. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców ulic; Akacjowej, Brzozowej, Klonowej, Świerkowej i Sportowej. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  4. W tym tygodniu o godz. 19.00 odbędą się trzy Msze Święte patronalne: w poniedziałek mieszkańcy Barszczewa i kolonii polecać się będą opiece św. Floriana, we środę NMP Matkę Łaski Bożej czcić będą parafianie z Żółtek, zaś we czwartek wstawiennictwo św. Stanisława wypraszać będą mieszkańcy Oliszek.
  5. We czwartek przypada uroczystość Świętego Stanisława biskupa i Męczennika Głównego Patrona Polski. Ponieważ jest już coraz cieplej zachęcamy do czwartkowej adoracji Najświętszego Sakramentu towarzyszenia Jezusowi, który czeka na nas i zapewnia: „Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążenie jesteście a Ja was pokrzepię”
  6. W najbliższy piątek o godz. 7.00 pątnicy z naszej parafii wyruszają na ciekawą 3 – dniową pielgrzymkę autokarową; Szlakiem Sanktuariów Ziemi Mazowieckiej oraz Warmii i Mazur. Pamiętajmy, aby wcześniej wyspowiadać się, by codziennie przyjmować Chrystusa Eucharystycznego, wszak są to jednocześnie rekolekcje w drodze.
  7. Za tydzień można oddać krew, w Ambulansie przy klubie Krwiodawców.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl