powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

III niedziela Wielkiego Postu - 23.03.2014 r.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartki o 17.30. Młodzieżowa w piątek o 19.00. Dla dorosłych w niedziele po Mszy Św. o 8.00 i piątek o 17.30 Gorzkie Żale w każdą środę i niedzielę o godz. 17.30. Pamiętajmy, że uczestnicząc w nabożeństwach pasyjnych można każdorazowo uzyskać odpust zupełny, oczywiście przyjmując Komunie Świętą.
  2. W najbliższy wtorek przepada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia Msze Święte o godz. 7.00, 9,30 oraz 18.00. Na Mszę wieczorną o godz. 18.00 oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców Majątku Rogowo i Rogówka z koloniami. Prosimy o wpisywania swych intencji, aby modlitwa była jak najbardziej osobista.
  3. Dziś o godz. 15.00 odbędzie się w kościele próba przed Wielkim Plenerowym Misterium Męki Pańskiej, które zostanie wystawione w Niedzielę Palmową. Obecność obowiązkowa.
  4. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej w Kaplicy Dominikańskiej przyjmowane są zapisy na bardzo atrakcyjną 3 dniową pielgrzymkę autokarową: Szlakiem sanktuariów i ciekawych miejsc północno wschodniej części Ziemi Mazowieckiej oraz Warmii i Mazur. Odbędzie się ona w terminie 9-11 maja, czyli od piątku do niedzieli. Odwiedzimy sanktuaria w Przasnyszu, Rostkowie, Gietrzwałdzie, Głotowie, Stoczku Klasztornym, oraz Świętej Lipce. Będziemy w Zamku Krzyżackim w Nidzicy, Polach Grunwaldzkich w planetarium we Fromborku, Muzeum Misyjnym w Pieniężnie oraz na Starówce w Olsztynie. Koszt całości 290zł. Prosimy nie zwlekać z zapisami bowiem ilość miejsc jest ograniczona.
  5. W przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej można obejrzeć zdjęcia z Drogi Krzyżowej ulicami Choroszczy.
  6. Tradycyjnie zbieramy w swych wspólnotach ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zbiorowe przekazujemy w kancelarii, aby je można było odczytać, i tak: Akcja Katolicka – 100zl, Kościuki – 130zł, KŻR z ul. Branickiego – 150zł z ul. Lipowej nr 2 – 120zł. Natomiast ofiary prywatne – anonimowe, prosimy wrzucać do skarbony za ławkami.
  7. Serdecznie zapraszamy na projekcję filmu „Największy z Cudów”, która odbędzie się w kinie TON w przyszłą niedzielę godz. 15.00 i 17.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia codziennie w Księgarni Św. Kazimierza oraz w dniu projekcji.
  8. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbywać się będzie zbiórka do puszek na Domowe Hospicjum dla dzieci.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl