powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

VII niedziela zwykła - 23.II.2014 r.

  1. W najbliższy wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców Nowosiółk.
  2. Ponieważ powoli zbliża się czas wielkiego postu a wiec i Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Dlatego w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.30 zapraszamy po dwóch przedstawicieli poszczególnych rejonów duszpasterskich Choroszczy, by rozlosować kolejność stacji Drogi Krzyżowej.
  3. W przedsionku świątyni i na naszej stronie internetowej możemy obejrzeć zdjęcia z Dnia Chorego i Mszy Świętej o uświęcenie miłości małżeńskiej i narzeczeńskiej.
  4. W tym tygodniu przypada I niedziela marca, zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  5. W najbliższą sobotę w Białymstoku o godz.18.00 spod kina Ton rozpocznie się Marsz Żołnierzy Wyklętych. Natomiast u nas w kościele w przyszłą niedzielę o godz. 9,30 koło PiS w Choroszczy zamówiło Mszę świętą za Żołnierzy Wyklętych, czyli za zmarłych, poległych i bestialsko pomordowanych żołnierzy podziemia antykomunistycznego oraz ich rodziny.
  6. Zarząd OSP w Choroszczy zawiadamia wszystkich Strażaków, że walne zebranie sprawozdawcze odbędzie się w najbliższą sobotę 1 marca o godz. 17.00 w strażnicy przy ul. Dominikańskiej 22.
  7. Dziś przed kościołem przedstawiciele Solidarności Rolników Indywidualnych zbierają podpisy do referendum w obronie polskiej ziemi i lasów.
  8. Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian do oddania 1% na rzecz Caritas Potrzebującym, organizacji Caritas Archidiecezji Białostockiej. 1% pomoże nam zrealizować cele statutowe Caritas i umożliwi wsparcie osób potrzebujących z terenu archidiecezji. Przed kościołem młodzież rozdaje ulotki na ten temat.
  9. W przyszłą niedziele pobieranie krwi w ambulansie od godz. 9.00 do 13.00
  10. Do nabycia u ministrantów czasopismo Drogi miłosierdzia i Miłujcie się

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl