powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 12 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Klara, Lech, Julian

Ogłoszenia parafialne

VI niedziela zwykła- 16.02.2014r.

Dzisiaj przedstawiciel AWSD głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na seminarium
  1. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców Łysek i zachęcamy do wpisywania swych intencji, aby ta modlitwa była jak najbardziej osobista.
  2. Również we wtorek o godz. 18.00 będzie odprawiana Msza Święta w 30 dzień śmierci śp. Anny - mamy ks. Tomasza. Z racji na wizytę kolędową Msza żałobna nie mogła być odprawiona wcześniej i nie wszyscy mogli wziąć uzdał w pogrzebie. Zapraszamy wiec serdecznie na tę żałobną eucharystię całą rodzinę parafialną.
  3. We wtorek o godz. 19:00 w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury odbędzie się Wieczór Historyczny z okazji 95 rocznicy wyzwolenia Choroszczy pt. "Choroszcz wyzwolona: luty 1919". Spotkanie poprowadzi dr Marek Kietliński dyrektorem Archiwum Państwowego w Białymstoku. Serdecznie zapraszamy.
  4. W następną niedzielę przedstawiciele Solidarności Rolników Indywidualnych będą zbierać podpisy do referendum w obronie polskiej ziemi i lasów. Dlatego nie zapomnijmy zabrać dowodów osobistych bowiem niezbędny jest PESEL.
  5. Do nabycia u ministrantów czasopismo Drogi miłosierdzia i Miłujcie się.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl