powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

V niedziela zwykła - 9.II.2014 r.

Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na fundusz remontowo-budowlany Archidiecezji Białostockiej
  1. We wtorek przypada 22 Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 wszystkich chorych, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła. W kaplicy szpitalnej Msza Święta będzie tradycyjnie o godz. 14.00. Zostanie wówczas udzielony Sakrament Chorych, zaś Eucharystia będzie ofiarowana za wszystkich cierpiących na skutek rożnego rodzaju dolegliwości. Tego dnia wszyscy uczestnicy Mszy Świętej oraz chorzy przebywający w domach i szpitalach i ci, którzy się nimi opiekują, mogą uzyskać odpust zupełny.
  2. Również we wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców wsi i koloni Kościuki oraz Szyszkowizny zachęcamy do wpisywania swych intencji, aby ta modlitwa była jak najbardziej osobista.
  3. W piątek 14 lutego tradycją już odprawiana jest jedyna w roku Msza Święta za zgromadzonych w kościele małżonków i narzeczonych. Podczas uroczystej Eucharystii mężowie i żony dziękują za przeżyte wspólnie lata i polecają się dalszej Bożej opiece. Jest to również okazja do wspólnego świętowania rocznic małżeńskich. W uroczystej procesji kroczyć będzie wiele par świętujących jubileusze od pierwszej po 55 - tą. Zapraszamy również zakochanych oraz osoby, których współmałżonek odszedł już z tego świata. Na Mszy Świętej O rozwój miłości narzeczeńskiej i małżeńskiej będziemy modlić się o potrzebne łaski na tej niełatwej drodze powołania. Zostaną również poświecone pierścionki zaręczynowe oraz obrączki, dotąd nieświęcone. Z pewnością żony ucieszą się kiedy od mężów otrzymają symboliczną różę. Po zakończonej Eucharystii nasz Chór Parafialny dedykuje okolicznościowy koncert.
  4. Do nabycia u ministrantów przed kościołem czasopisma Drogi Miłosierdzia.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy przeznaczone będą na AWSD w Białymstoku

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl