powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

IV niedziela zwykła - Święto Ofiarowania Pańskiego 2.02.2014 r.

 1. Po raz ostatni w tym roku kościelnym, oglądamy szopkę i bożonarodzeniowo udekorowany kościół. Dlatego po Mszy świętej warto podejść do żłobka i pomodlić się wypraszając potrzebne łaski u dzieciątka Jezus. Natomiast we wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież, Krwiodawców, Strażników Eucharystii i Akcje Katolicką do demontażu dekoracji. Prosimy też dzieci, by już dziś zabrały swoje szopki, bowiem nie mamy miejsca do ich przechowywania.
 2. Dziś w Kaplicy Dominikańskiej o godz. 16.30 rozpocznie się cykl sześciu coniedzielnych katechez przedmałżeńskich. Spotkania będą kończyły się przed godz.18.00, by umożliwić udział w wieczornej Mszy Świętej.
 3. Jutro wspomnienie św. Błażeja obrzęd błogosławieństwa chorych na gardło, natomiast o godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta zamówiona przez Emerytów i Rencistów o rozwój życia duchowego w naszej parafii.
 4. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców Jeronik z czynnym zaangażowaniem w liturgii, zachęcamy do wpisywania swych intencji.
 5. We środę z racji wspomnienie Św. Agaty obrzęd błogosławieństwa chleba i wody.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca o godz. 17.30 Grono Przyjaciół AWSD zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia, zaś na początku Mszy Świętej wieczornej śpiewane będą tradycyjnie już nieszpory Eucharystyczne. Oczywiście zapraszamy również do całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
 7. Za dwa tygodnie w piątek 14 lutego tradycyjnie już podczas uroczystej liturgii modlić się będziemy za wszystkie małżeństwa i narzeczonych naszej parafii. Osoby które zgłosiły się do animowania nabożeństwa zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 w Kaplicy Dominikańskiej.
 8. Wczoraj zakończymy wizytę kolędową za tydzień przedstawimy szczegółowe podsumowanie. Jednocześnie przypominamy, że te rodziny, które z przyczyny obiektywnych nie mogły przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie mogą się umówić osobiście z duszpasterzem, aby pobłogosławił ich dom na rok 2014. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i ofiary na powiększenie i utwardzenie błoni Jana Pawła II. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszystkich ofiarodawców hojnym błogosławieństwem.
 9. Dziś można honorowo oddawać krew w ambulansie przy Centrum Kultury jednocześnie Krwiodawcy będą mogli odebrać zaświadczenia do rozliczenia PIT u p. Barbary Wiszowatej.
 10. Chór Miejski zaprasza dziś na koncert kolęd który odbędzie się o godz.19,00 w Zespole Szkół,
 11. Ofiary z tacy w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na fundusz remontowo-budowlany Archidiecezji Białostockiej.
 12. Ruch Społeczny im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oddział zaprasza na spotkanie z ks. prof. Pawłem Bortkiewiczem pt. "Ideologia Gender - istota i zagrożenia". Spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 19.00 w sali kina TON w Białymstoku.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl