powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Święto Chrztu Pańskiego - 12.01.2014 r.

 1. We wtorek na Mszę Św. składkową do Jezusa Miłosiernego, oprócz czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy szczególnie mieszkańców miejscowości Dzikie i kolonii. Prosimy o oprawę liturgiczną i wpisywanie swych intencji.
 2. Przypominamy o trwającej w każdy czwartek całodziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie i zachęcamy do uczestnictwa.
 3. Wszystkich przygotowujących się do małżeństwa informujemy, że katechezy przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczynają się w pierwszą niedzielę lutego i będą trwały przez 6 kolejnych niedziel w godz. 16.30 do 18.00. Nie trzeba zapisywać się tylko przyjść na I spotkanie i systematycznie uczestniczyć w następnych.
 4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12,15 spotkanie dzieci klas II wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii Świętej. Natomiast przed kościołem zbiórka ofiar na wsparcie telewizji Trwam, która niedługo będzie już ogólnie dostępna.
 5. Dziękujemy za życzliwość w czasie kolędy, okazywaną radość ze zmian i ofiarność na rozbudowę miejsc parkingowych na błoniach Jana Pawła II i utwardzenie ich polbrukiem. Niech Pan Bóg wynagrodzi ofiarodawców hojnym błogosławieństwem.
 6. W tym tygodniu kolędujemy:
  • Poniedziałek: Po 16.00 ul. Lipowa i ul. Sienkiewicza domy prywatne / 3ks./
  • Wtorek : Po 16.00 - ul. Białostocka, ul. Kościuszki / 3 ks. /
  • Środa: Po 16.00 - Osiedle Jana Pawła II, czyli Gen. Berlinga, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, ul. Piłsudskiego ul. Żeromskiego /2 ks. / ul. Szpitalna /1 ks./
  • Czwartek: Po 16.00 - ul. Mickiewicza i ul. Baczyńskiego /3 ks. /
  • Piątek: Brzozowa i Klonowa /1 ks./ ul. Akacjowa /1ks./ ul. Świerkowa, ul. Sportowa i Pow. Styczniowego 10 /1 ks./
  • Sobota: od 9.00 Żółtki - /4 ks./
  Tradycyjnie prosimy o zatroszczenie się o pojazdy. Z porządkiem kolędy możemy zapoznać się przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
 7. W związku z obniżeniem o 35% stawek za odbiór odpadów Urząd Miejski w Choroszczy przypomina, że każdy właściciel nieruchomości ma obowiązek do 15 stycznia złożyć korektę deklaracji o wysokości opłat za odpady.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl